Ankara manzarasını evinize konuk eden yepyeni bir konsept…
1974’den beri inşaat sektöründe güçlü alt yapı ve deneyime sahip olan Nedimoğulları İnşaat, yepyeni yaşam projesi Seyr-i Ankara’yı gururla sunar.

 

Teknolojinin tüm imkanlarını mimari çevreyi göz önünde bulundurarak kullanan Nedimoğulları; yeni gözdesi Seyr-i Ankara ile standartların dışında yepyeni bir yaşam anlayışı getiriyor.

 

Manzaranın Keşfi…

 

Atapark’ın en özel noktasında projelendirilen Seyr-i Ankara konutları, panoramik Ankara manzarasıyla Keçiören’de bir ilke imza atıyor.

 

Seyr-i Ankara 3+1, 4+1 ve dubleks seçenekleriyle toplam 69 daire, her katta muhteşem şehir manzarasıyla düşlediğiniz yaşam tarzını sizlere sunuyor. Her dairesi güney cepheye bakan ve manzarayı cömertçe sunan panoramik balkonları sayesinde Ankara’da seyre dalmak keyfe dönüşüyor.

 

Şehrin Kalbinde Seçkin Bir Yaşam
  
Seyr-i Ankara’nın konumu, ticari merkezleri ve düzenli yapılaşması sayesinde şehir yaşamının karmaşasına kapılmadan konforlu bir yaşam süreceksiniz. Çağdaş mimarisi ve eşsiz manzarasıyla dikkat çeken Seyr-i Ankara evleri çevresel avantajları ve yüksek yapı kalitesiyle şehrin kalbinde güvenli ve kaliteli yepyeni bir hayatın kapılarını sizlere açıyor.

 

Çünkü yenilik, bizim vazgeçemediğimiz bir klasik…

 

Modern tasarım ve geleneklerin bir araya getirildiği Seyr-i Ankara, sadelik içinde görkemli bir yaşam sürmeniz için lüks ve konforu bir araya getiriyor.

 

Isı-su yalıtımlı terası ve ısı-camlı pencereleriyle manzaranın içinde sıcak kalacağınız, banyolarındaki hamam konsepti, mimari yapısı ile geleneksel tasarım çizgilerinin dışında kalmayacağınız huzurlu günlerde; her daireye ait kapalı otoparkları ile gündelik sorunları dışarıda bırakacaksınız.

 

Seyr-i Ankara; eşsiz peyzaj mimarisi, oyun alanları, ticari merkezleri ve fitness salonuyla Başkent’in alternatif olanaklarını sizin için bir araya getiriyor.
 
 
E-KATALOG